ÖZTEM PAZARLAMA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
"Öztem 1982 yılında çelik kalıp, kamalı iskele imalatı ile üretim hayaytına başlamış olup bugün Konya Organize Sanayisinde 10.000 m2 açık 5.000 m2 kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. İnşaat sektörünün son yıllarda daha sağlam ve estetik bir yapıya sahip olması çelik kalıp kullanımının önemini dahada arttırmaktadır."
Adres
2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YAYLACIK CAD. NO: 8 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Çelik İnşaat Kalıbı
  • » KAMALI İSKELE, TELESKOBİK DİREK, STOK SANDIĞI, SAÇ KAPI KASASI
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Çelik İnşaat Kalıbı

  • KAMALI İSKELE, TELESKOBİK DİREK, STOK SANDIĞI, SAÇ KAPI KASASI

    KAMALI İSKELE, TELESKOBİK DİREK, STOK SANDIĞI, SAÇ KAPI KASASI
Bu firmanin profili toplamda 1677 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 8
  • Son 30 Gün : 27
  • Toplam : 1677
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.