GÜNEYDERE ÇELİK KONSTRÜKSİYON İNŞAAT TAAHHÜT SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.
Firmamızın temelleri 1984 yılında Genel Müdürümüz RAMAZAN ESKİCİ tarafından Meram Sanayi Sitesi’nde küçük bir demir doğrama atölyesinde atılmıştır.İlerleyen yıllarda sektörde kendini ispatlayarak büyümüş ve 1996 yılında GÜNEYDERE ÇELİK KONSTRÜKSİYON LTD.ŞTİ.’ni kurmuştur. Hızla gelişen ve büyüyen firmamız 1997 yılında Vatan Sanayi Sitesi’ndeki şirket genel merkezine taşınmıştır. Halen faaliyetlerimizi burada sürdürmekteyiz. Firmamızın faaliyetlerinin başında Çelik Konstrüksiyon Yapılar ve bunlarla ilgili uygulama sistemleri gelmektedir. Güneydere Çelik Konstrüksiyon gerekli ekip ve ekipmanları ile sektördeki tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir. Çelik 150 yılı aşkın süredir güvenle yapılarda kullanılmaktadır. Güneydere Çelik Konstrüksiyon; hızlı, depreme dayanıklı ve ekonomik üretim için kendi üstüne düşeni yapmakta ve bu bilgi birikimini inşaat sektörünün hizmetine de sunmaktadır.
Adres
VATAN HURDACıLAR SANAYİ SİTESİ KEKÇINAR SOKAK NO: 37 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Çelik Konstrüksiyon (Çatı)
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Çelik Konstrüksiyon (Çatı)

Bu firmanin profili toplamda 963 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 8
  • Son 30 Gün : 28
  • Toplam : 963
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.