ERK ALÜMİNYUM YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Firmamız 1986 yılından beri Türkiye genelinde çatı sektöründe hizmet vermekte olan ERK ÇATI, 2003 yılından itibaren, Büsan'daki 2500 m2 kapalı alandaki tesislerinde, muhtelif profillerde trapez oluklandırma formları ile sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Üretim tesislerimizde 1,5mm kalınlığı kadar alüminyum, boyalı sac ve galvaniz sacdan 25 metre boya kadar trapez üretimini gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda tesislerimizde 6 metre boya kadar aksesuar üretimi de yapılmaktadır.ERK ÇATI gerek idari kadrosu, gerek teknik kadrosu ve profesyonel montaj ekibiyle size kusursuz hizmeti hedeflemektedir. %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamız, bu günlere müşterilerinin güveni sayesinde geldiğinin bilincindedir. Her türlü ihtiyacınıza hemen cevap verebilen ve tecrübeli kadrosuyla tüm teknik sorununuzda yanınızda ve yardımınıza hazırdır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretim ve yatırımlarına devam eden firmamız, giderek büyüyen ihracat potansiyeli ile de ülke insanına ve ekonomisine hizmet vermeye devam edecektir.
Adres
3.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ(MEPAN PANEL) 7.SOKAK NO: 13 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Sac Kesim Ve Şekillendirme
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Sac Kesim Ve Şekillendirme

Bu firmanin profili toplamda 914 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 7
  • Son 30 Gün : 19
  • Toplam : 914
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.