ALTUN DÖKÜM SANAYİ A.Ş.
1977 senesinden beri Alüminyum döküm sektöründe hizmet veren kuruluşumuz otomotiv, elektrik ve savunma sanayinde önemli projelerin gelişimine katkı sağlamıştır. Halen 4200 m2 alan üzerinde dökümhane ve talaşlı imalat bölümleri mevcuttur. Müşteri isteğine göre 50 gr’ dan 500 kg’ a kadar Alüminyum döküm, kum, kokil veya basınçlı döküm olarak yapılmakta ve işlenmektedir.
Adres
BÜSAN 3.ÖZEL ORGANİZE SANAYİ 13.SK. NO: 18 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Demirdışı Metal Döküm,Talaşlı İmalat, Alüminyumdan Mamül, Yüksek Gerilim Klemensleri
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Demirdışı Metal Döküm,Talaşlı İmalat, Alüminyumdan Mamül, Yüksek Gerilim Klemensleri

Bu firmanin profili toplamda 1411 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 8
  • Son 30 Gün : 30
  • Toplam : 1411
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.