ÖZDEMİRLER ÇELİK DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Şirketimiz 1970 yıllarda bir aile şirketi olarak kurulmuştur .Ekonomizin yakalamış oldugu büyük ivme ile firmamızda ilerlemiştir ve adını Özdemirler Çelik A.Ş olarak tescil ettirmiştir.İzledigi modern teknolojik gelişmelerle ,araştırmalarla endüstriyel ilerlemeyi desteklenmektedir.
Adres
2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ VEZİRKÖY CAD.İŞHANI SK.NO: 3 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Pik,Çelik,Sfero Dökümden Mamül ( Demir Yolu Taşıtlarının Yedek Parçalarının
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Pik,Çelik,Sfero Dökümden Mamül ( Demir Yolu Taşıtlarının Yedek Parçalarının

Bu firmanin profili toplamda 984 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 3
  • Son 30 Gün : 13
  • Toplam : 984
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.