MORMAK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
1995 yılında Konya Vatan Hurdacılar Sanayi de kurulan fabrikamız, 2003 yılında büyük bir yatırımla 3.Organize Sanayi Bölgesindeki 3,000 m² si kapalı alan olmak üzere toplam 10,000 m² lik fabrika binasına geçmiştir. Bu yükselmeye oranla kapasitesini de büyüten Mormak, yıllık döküm kapasitesini 2000 tona yükseltmiştir.Bünyemizde 350 kg - 500 kg ve 1000 kg olmak üzere 3 adet endüksiyon ergitme ocakları ile başta karbon çelikleri, paslanmaz dökümler, manganlı dökümler ve sfero dökümler olmak üzere seri olarak parça döküm üretimi ile çeşitli sanayi kuruluşlarımızın döküm ihtiyacını istenen kalitede, zamanında ve uygun fiyatla karşılamaktadır. MORMAK, devamlı yenilenen teknolojisi, tecrübeli ve dinamik kadrosu ile makina ve döküm sanayimizin öncüleri arasındadır.
Adres
3.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ T.ZİYAEDDİN CAD.7.SK.NO: 10 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
 • » Çelik Döküm
 • » SICAK SU, SOĞUK SU, BUHAR VE DOĞAL GAZ VANASI
 • » PİK, ÇELİK VE SFERO DÖKÜMLER(KÜRESEL VANALAR, PASLANMAZ ÇELİKLER, İŞ MAKİNASI, OTO YEDEK PARÇASI VE MAKİNA PARÇALARI DÖKÜMLERİ )
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
 • Çelik Döküm

 • SICAK SU, SOĞUK SU, BUHAR VE DOĞAL GAZ VANASI

  SICAK SU, SOĞUK SU, BUHAR VE DOĞAL GAZ VANASI
 • PİK, ÇELİK VE SFERO DÖKÜMLER(KÜRESEL VANALAR, PASLANMAZ ÇELİKLER, İŞ MAKİNASI, OTO YEDEK PARÇASI VE MAKİNA PARÇALARI DÖKÜMLERİ )

  PİK, ÇELİK VE SFERO DÖKÜMLER(KÜRESEL VANALAR, PASLANMAZ ÇELİKLER, İŞ MAKİNASI, OTO YEDEK PARÇASI VE MAKİNA PARÇALARI DÖKÜMLERİ )
Bu firmanin profili toplamda 1083 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
 • Bugün : 1
 • Son 7 Gün : 7
 • Son 30 Gün : 29
 • Toplam : 1083
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.