MORÇELİK ÇELİK DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
1985 yılından itibaren faaliyette olan Morçelik A.Ş. çağın getirdiği teknolojilerden yararlanarak indüksiyon ocaklarını, ısıl işlem fırınını ve yüzey temizleme makinasını yenilemiş ve kalite kontrol laboratuarına spektrometre cihazı alarak makina parkını genişletmiştir.Morçelik A.Ş. yıllık toplam 5.000 ton üretim kapasitesine sahiptir. Net ağırlığı 1 kg dan 7.000 kg a kadar olan parçaların dökümlerini yapabilmektedir. Üretim tesislerinde her türlü çelik döküm, sfero döküm, pik döküm, karbon çelikleri, alaşımlı çelik dökümler, sıcağa dayanıklı çelik dökümler, östenitik ve martenzitik çelik dökümler, Cr - Ni ve Cr - Mo çelik dökümleri imal edilmektedir.Üretimi yapılan parçaların tamamı Normalizasyon Isıl İşlemine tabi tutulmaktadır.Ürünlerin %90 lık kısmını iç piyasadaki müşterilerine pazarlayan Morçelik A.Ş. Belçika, Fransa, İtalya, Tunus gibi birçok ülkeye ihracat yapmaktadır. Hedef noktasını kalite olarak belirleyen Morçelik A.Ş.; BS EN ISO 9001:2000 UKAS Kalite Yönetim Sistemi Belgesi'ne sahiptir
Adres
1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ATABEY SK. NO: 1 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
QA INTERNATIONAL ISO9001:2000
  • » Çelik Döküm
  • » MAKİNA AKSAM VE PARÇALARI
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Çelik Döküm

  • MAKİNA AKSAM VE PARÇALARI

    MAKİNA AKSAM VE PARÇALARI
Bu firmanin profili toplamda 1470 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 22
  • Toplam : 1470
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.