KONYA METALURJİ DÖKÜM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
"1975 yılında küçük bir atölyede, pik döküm yaparak çalışma hayatına başlayan firmamız, sektördeki yerini her geçen gün daha da büyüterek ve sağlamlaştırarak, Türkiye′nin önde gelen döküm fabrikalarından biri haline gelmiştir. Bugün, 2. Organize Sanayi Bölgesinde tamamı kapalı 7500 m2 fabrikamızda, pik döküm, sfero döküm ve muhtelif alaşımlarda çelik döküm imalatı yapılmaktadır. Ayrıca CNC tezgahlarla donatılmış işleme atölyemizde, motor gömleği, volan, dingil poryası gibi döküm parçaları işleyerek yurtiçi ve yurt dışındaki müşterilerimize sunmaktayız. Hedefimiz, kuruluşumuzdan bugüne müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini, gelişen teknolojilerle daha da artırarak en iyi hizmeti sunmaya devam etmektir."
Adres
2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ LALEHAN CAD. NO: 29 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Pik , Çelik Döküm
  • » SFREO DÖKÜM , MUHTELİF ALAŞIMLARDA ÇELİK VE PASLANMAZ ÇELİK DÖKÜM, MOTOR GÖMLEĞİ, VOLANT VE DİNGİL PARÇALARI (İŞLENMİŞ )
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Pik , Çelik Döküm

  • SFREO DÖKÜM , MUHTELİF ALAŞIMLARDA ÇELİK VE PASLANMAZ ÇELİK DÖKÜM, MOTOR GÖMLEĞİ, VOLANT VE DİNGİL PARÇALARI (İŞLENMİŞ )

    SFREO DÖKÜM , MUHTELİF ALAŞIMLARDA ÇELİK VE PASLANMAZ ÇELİK DÖKÜM, MOTOR GÖMLEĞİ, VOLANT VE DİNGİL PARÇALARI (İŞLENMİŞ )
Bu firmanin profili toplamda 916 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 20
  • Toplam : 916
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.