IŞIL ÇELİK DÖKÜM VE OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.
7 yıl önce kurulduğumuzda da adresimiz aynıydı: 1. Organize Sanayi İnceöz Sok. No: 8 KONYA. 800 m 2 kapalı alana sahip olan bir tesis... Yerimizi değiştirmedik ama yerimizde de saymadık. Anadolu'nun ortasındaki bu tesisin Türkiye ve Dünya ekonomisine katkıda bulunması gerektiği, değişimlere ayak uydurması gerektiği bilinciyle hareket ettik. 7 yılda 4 kat büyüdük; 3200 m 2 kapalı alana ulaştık. Kapasitemizi 2 katına; yıllık 2400 tona çıkarttık. İstediğimiz sadece niceliksel bir gelişme değildi. Daha iyiyi yakalayabilmek için laboratuarlarımızı oluşturduk. Makine altyapımızı geliştirdik. Mevcut olan Inductherm sanayi ocağına bir yenisini daha ekledik. Işıl döküm tesislerinde çelik, sfero, ve pik olmak üzere üç ayrı malzeme 1 kg'dan 1500 kg'a kadar tek parça halinde dökülmektedir. Işıl Çelik Döküm Ltd. Şti. olarak çalışmalarımızı “önce kalite sonra müşteri memnuniyeti” ilkesi çerçevesinde yürütmeye devam edeceğiz.
Adres
1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ İNCEÖZ SK. NO: 8/A SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Çelik,Pik, Sfero Döküm
  • » KRANK MİLİ
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Çelik,Pik, Sfero Döküm

  • KRANK MİLİ

    KRANK MİLİ
Bu firmanin profili toplamda 974 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 19
  • Toplam : 974
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.