HÜSEYİN TOSUN - SAFA ÇELİK DÖKÜM
Pik,Çelik,Sfero Döküm İmali. Safa Çelik Döküm 2003 yılında Konya 1.Organizede üretime başlamıştır. Sürekli büyümeyi hedefleyen firmamız 2007 yılı itibariyle 3. Organizede 3500 m2 kapalı alan ve 7000 m2 açık alanı, 2 adet 500 kg’ lık indüksiyon ocağı, 1200 ton/yıl kapasitesi ile üretim standartlarını her geçen gün iyileştirerek üretime devam etmektedir.
Adres
3.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 7.SOKAK NO: 17 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Pik,Çelik,Sfero Döküm
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Pik,Çelik,Sfero Döküm

Bu firmanin profili toplamda 1012 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 3
  • Son 30 Gün : 16
  • Toplam : 1012
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.