PAT-SAN GÖDENELİ RULMAN YATAK VE ZİRAİ MAKİNE DÖKÜM OTO YEDEK PARÇA İMALATI SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Firmamız 1973 yılında döküm sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. 1980 yılından beri Rulman yatağı, V Kayış kasnağı ve kaplin imal etmektedir. 3000m² kapalı alan olmak üzere toplam 5500m²'lik alana kurulu olan firmamız günde 20 ton döküm kapasitesine sahiptir. İndüksiyon ocağında GG 20 24 ayarında dökülen ürünlerimiz CNC torna tezgahlarında işlenmektedir. Kesintisiz olarak AR-GE faaliyetlerini sürdüren firmamız konusunda uzman personeliyle ürün yelpazesini her geçen gün genişleterek siz değerli dostlarımıza en mükemmeli vermenin huzurunu ve haklı gururunu yaşamaktadır.
Adres
HACI YUSUF MESCİT MAHALLESİ NECİP SOKAK NO: 7 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Zirai Alet Parçaları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Zirai Alet Parçaları

Bu firmanin profili toplamda 1078 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 24
  • Toplam : 1078
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.