ÖZESEN DÖKÜM ATTARİYE METAL TARIM MAKİNELERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
ÖZESEN ÇELİK DÖKÜM; 1980 yılından bu yana Çelik Döküm, Pik Döküm ve Sfero Döküm imalat ve pazarlaması alanında faaliyet göstermektedir. Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "ÖZ ESEN ÇELİK DÖKÜM" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır. Sahip olduğu istikrarlı büyüme ivmesi ve edindiği tecrübeyle bugünkü gücüne ulaşmıştır. İmalat ve pazarlamasını yaptığımız ürünlerimizi kısaca sıralayacak olursak; Çelik Döküm, Pik döküm ve Sfero Döküm malzemelerden oluşmaktadır. İş Makinaları döküm parçaları, Tarım makinaları döküm parçaları, döküm hidrolik ekipmanlar, Vinç döküm parçaları, Otomotiv döküm parçaları, Makina döküm parçaları,Dalgıç pompa döküm parçaları ve diğer döküm parça ve ekipmanları sayabiliriz.
Adres
F.ÇAKMAK MAH.YENİ DÖKÜMCÜLER SİT. B / BLOK NO: 5-6 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Pik, Çelik Döküm
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Pik, Çelik Döküm

Bu firmanin profili toplamda 902 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 18
  • Toplam : 902
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.