NURDÖKSAN DÖKÜM OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
NURDÖKSAN DÖKÜM 1978 yılında faaliyetine başlamış olup sektöründe profesyonel çözümler üretmiş bir aile şirketidir. Firmamız 1000 m2 kapalı alanda yıllık 1500 ton üretim kapasitesine sahip olup 350 KW 500 kg. çift pota indüksiyon ocağında 100 gr. Dan 1000 kg. ya kadar; GG15-GG30 arası Pik Döküm, GGG40-GGG90 arası Sfero Döküm, GS38-GS60 arası Çelik Döküm ve alaşımlı çelik döküm parçaları dökülmektedir. NURDÖKSAN DÖKÜM OTOM. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Teknolojik yenilikleride yakından takip etmekte olup geçmişin vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışıyla sektöründe önemli avantajlar sağlayan bir firma haline gelmiştir.
Adres
F.ÇAKMAK MAHALLESI HÜDAİ CD.AZİMET SK.NO: 10 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Pik Döküm
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Pik Döküm

Bu firmanin profili toplamda 868 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 7
  • Son 30 Gün : 26
  • Toplam : 868
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.