NEVZAT GÜZEL-BAŞARAN GÖDENELİ DÖKÜM VE TORNA SANAYİİ
Firmamız 1973 yılındaNevzat Güzel tarafından kurulan bir aile şirketidir. Üretilen parçaların Türkiye genelinde pazarlanması kendi firmamız tarafından yapılmaktadır. Firmamızın üretim konusu; her türlü pik döküm ve Tarım makinalarının döküm parçalarıdır. Özellikle faliyet konumuz ise; Diskaro, Vanvey, Goble ve Mibzer parçaları imalatıdır.Üretimimizde ham madde; tamamen kendi firmamız tarafından yarı mamül (Döküm) haline getirilip yine kendi firmamız tarafından hassasiyetle işlenerek tam mamül (yedek parça) haline getirilmektedir. Firmamız 2000 m² alanda bir adet dökümhane, bir adet imalat olmak üzere iki adet fabrikadan oluşmaktadır.Üretim safhasında makina ve techizat olarak en iyi teknolojiyi kullanmamızın yanı sıra döküm ve imalatta yılların verdiği deneyimde önemli bir rol oynamaktadır. Biz daima en iyiyi yapmaya çalışıyoruz. Ayrca firmamız müşteri istekleri doğrultusunda her türlü özel parçaları da üretme olanağına sahiptir. Tarım Alet ve makinaları yedek parçalarında sizlere en son ve en iyi teknolojiyi sunan firmamız gelişen teknolojiyi ve yeniliği sizlere sunarak en kaliteli hizmeti sunmaya devam edecektir.
Adres
F.ÇAKMAK MAH.HÜDAİ CAD. CÜRET SK. NO: 1 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Pik Döküm
  • » DİSKARO YATAKLARI
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Pik Döküm

  • DİSKARO YATAKLARI

    DİSKARO YATAKLARI
Bu firmanin profili toplamda 1292 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 7
  • Son 30 Gün : 23
  • Toplam : 1292
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.