MOMETSAN MAKİNA MODEL VE KALIP METALURJİ İMALAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
MODELSAN 1986 yılından günümüze kadar model sektöründe çeşitli imalat alanlarında üretim yapan firmalara kalite ve zamandan ödün vermeden hizmet vermiştir. MODELSAN 2002 yılından itibaren döküm sektörüne aynı hizmeti vermiş, 2005 yılından itibaren MOMETSAN LTD. ŞTİ.olarak kendi üretim tesislerinde aylık 100-150 ton kapasiteli 100 gr'dan 1250 kg'a kadar olan sfero-pik çelik ve paslanmaz dökümleri ile modellerini kendi sistemi ve tasarımına göre yaparak; imalat sektörüne hizmet vermeye başlamıştır. Ana prensibimiz üretim her aşamasında kontrolü sağlamak; müşterilerimizin talep ettiği mamül ve yan mamül önerileri, döküm ve model sektörlerinin gereklerine uygun üreterek müşteri memnuniyetini sağlamaktır
Adres
BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ 5.SOKAK NO: 11 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Pik,Çelik, Sfero Döküm
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Pik,Çelik, Sfero Döküm

Bu firmanin profili toplamda 1163 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 16
  • Toplam : 1163
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.