KOÇAK METALURJİ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
1986 yılında kurulan KOÇAK METALURJi aradan geçen süre sonrasında edindiği tecrübe, birikim ve müşteri potansiyeliyle 2003 yılında daha kapsamlı bir şekilde aile şirketini kurmuştur. Bu süre zarfında gün be gün büyümeyi ve hedef büyütmeyi ihmal etmeyen Koçak Metalürji, 2008 Yılı başında yatırımlarına hız vererek, Konya 3. Organize Sanayi Bölgesindeki 5000 m2 kapalı 20.000 m2 açık olmak üzere toplam 25.000 m2 alan üzerine kurulmuş olan tesislerine geçmiş ve üretim hayatına burada devam etmeye başlamıştır. İleri teknoloji ürünü sistemler ve kalifiye çalışan kadrosu ile Koçak Metalürji, şu anki tesislerinde, yaptığı yatırımlar, kalite politikası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak döküm sektörünün gerek bölge gerekse ülke çapında önemli isimlerinden birisi olmayı başarmıştır. Yılda 3000 Ton ergitme kapasitesiyle çalışan firmamız gün geçtikçe kapasitesini artırmakta ve birkaç yıl içerisinde bu rakamı 5000 ton'a çıkartmayı planlamaktadır. 23 yıl önce; bu günlere erişebilme hayali, ve sürekli büyüme hedefi ile yola çıkmış olan Koçak Metalürji, ileri teknoloji, güçlü öz sermaye, yüksek insani değerler, ve uluslar arası normları en iyi şekilde taşıma ve temsil etme misyonundadır. Kalifiye bir kadro tarafından yönetilmekte olan ve son birkaç yıl içerisinde kurumsallık noktasında da büyük adımlar atmış olan firmamız, döküm sektörünün gereklerini en iyi şekilde harmanlayarak üretim yapmaktadır. Endüstriyel tecrübe ve vizyonu bünyesinde barındıran üretim anlayışını şi'ar edinerek yürütmekte olduğu imalatını her geçen gün geliştirmekte ve geleceğe olan yatırımını hızla artırmaktadır...
Adres
KONYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KUDDUSİ CAD.NO: 20 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Pik, Sfero Döküm
  • » Makine ve Makine Sanayi,Otomotiv Sanayi, Enerji ve Ulaşım sanayi vs.
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Pik, Sfero Döküm

  • Makine ve Makine Sanayi,Otomotiv Sanayi, Enerji ve Ulaşım sanayi vs.

    Makine ve Makine Sanayi,Otomotiv Sanayi, Enerji ve Ulaşım sanayi vs.
Bu firmanin profili toplamda 1098 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 8
  • Son 30 Gün : 21
  • Toplam : 1098
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.