KAR DÖKÜM VE MAKİNA SANAYİ A.Ş
Kar Döküm Makine Sanayi A.Ş olarak, Firmamız 1998 yılında Konya da kurulmuştur.. 1998 yılından itibaren firmamız yüksek kaliteli çelik, sfora ve pik alanında faaliyet göstermektedir.2000 m2 lik kapalı ve 600 m2 lik açık alanı ile Konya da çelik döküm pik döküm ve sifora döküm üretiminde devam eden bir firmadır.Ayrıca 2005 yılından itibaren traktör yedek parça imalatı yapmaktadır. Mevcut kapasitemiz yalnızca yurt içi ile sınırlı olmayıp aynı zamanda yurt dışı ihracatlarımızda başlamıstır.Değişen teknoloji ile kendini yenileyen firmamız üretim ve kapasitesini giderek artırmaktadır.Firmamız için temel prensip kaliteli üretim,zamanında teslimat,ve müşteri memnuniyetidir. Aylık üretim kapasitemiz 100 ton ve üzeridir.KAR DÖKÜM MAK.SAN.A.Ş olarak Firmamızın gelecek yıllardaki hedefleri daimi ve sürekli olmak için hep en tepeye yükselmek ve ilerlemektir.Çabalarımız sonucunda ulaşmak istediğimiz şey Türkiye de ve dünyada markalaşmak,ve yapabildiğimizin en iyisini yapmak için ufkumuzu genişleterek daha çok çalışmaktır.Dürüstçe ve hizmet kalitemizden ödün vermeden elbetteki sizlerle en iyi ilişkiler le hep ileriye bakmak gayesindeyiz.
Adres
F.ÇAKMAK MAHALLESİ Y. DÖKÜMCÜLER SİT.AZİMET SK.NO:26 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Pik, Çelik Döküm
  • » SFERO DÖKÜM
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Pik, Çelik Döküm

  • SFERO DÖKÜM

    SFERO DÖKÜM
Bu firmanin profili toplamda 920 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 20
  • Toplam : 920
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.