K.Y.S.KÜRKÇÜOĞLU DÖKÜM RULMAN YATAKLARI VE OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
1986 yılında döküm sektöründe faaliyete başlayan firmamız, kurulduğu günden bugüne tüm çalışanlarıyla inandığı "üretmek mutluluktur" sözüne bağlılığı neticesinde 1995 yılında bünyesinde yapmış olduğu AR-Ge çalışmaları ile güç aktarma organları üretimine başlamıştır. Önce güven prensibi doğrultusunda güven duyulan bir marka KYS markasıyla ürünlerinin kısa zamanda aranan bir marka haline gelmesini sağlamıştır. Üretim, güven ve kalite ilkeleriyle gün geçtikçe gelişen geliştikçe kendini yenileyen firmamız. Sektörüyle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek yenilikleri vakit kaybetmeden hayata geçirmiştir. Başta Ortadoğu ülkeleri olmak üzere ihracat ağını her gecen gün arttırarak ekonomimize büyük yararlar sağlamıştır. Tüm çalışanlarıyla, inandığı üretim felsefesine bağımlılığını göstererek her gecen gün ürün çeşitliliğini arttırmış başta cin olmak üzere tüm Uzakdoğu ülkeleriyle büyük bir yarışa girmiş ve bu yarışta ülke ve ülke insanıyla her türlü zorluğu aşacağı inancından hiç bir zaman vazgeçmeyerek, ithalat yapmayarak teslimiyetçiliği reddeden ulusal değerleri her şeyin üzerinde tutan bir politika izlemiştir. Sonuç olarak zor olanı başarmış yüzde yüz öz sermayesiyle ürettiği ürünü, ülke sanayisinin hizmetine sunmuştur, sahip olduğu ilkeden hiç bir zaman vazgeçmeyecek güce ve kararlılığa sahiptir. Yönetimimizle, çalışanımızla birbirimize duyduğumuz güven ve bağlı olduğumuz değerlerimizden asla taviz vermeden yaptığımızın daha iyisini yapacağımıza inanıyoruz.
Adres
F.ÇAKMAK MAHALLESİ 10605.SOKAK NO. 9 - 11 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Pik Döküm,Rulman Yatakları, V Kayış Kasnakları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Pik Döküm,Rulman Yatakları, V Kayış Kasnakları

Bu firmanin profili toplamda 1015 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 18
  • Toplam : 1015
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.