HATIPLI KARDEŞLER DÖKÜM MAKİNA SAN.A.Ş.
"1973 yılında kurulan HATIPLI KARDEŞLER 300 m² karelik bir alanda Değirmen malzemeleri Zirai makine parçaları ile üretime başlamıştır. 1990 yılında V-Kayış Kasnağı imalatına başlayan firmamız bugün 2000 m² lik kapalı alanda 30 çalışanı ile üretimine kattığı Yıldız Kaplin ve Rulman Yataklarıyla üretime devam etmektedir. Üretimimizde hammadde; tamamen kendi firmamız tarafından Endüksiyon ocağında yarı mamül (Döküm) haline getirilip yine kendi firmamız tarafından Üniversal ve CNC tornalarda hassasiyetle işlenerek tam mamül haline getirilmektedir. Üretim safhasında makina ve teçhizat olarak en iyi teknolojiyi kullanmamızın yanı sıra Döküm ve imalatta yılların verdiği deneyimde önemli bir rol oynamaktadır.Biz daima en iyiyi yapmaya çalışıyoruz En iddialı olduğumuz konumlardan biri ise müşteriye hizmettir.Türkiye genelindeki müşterilerimizin gerek V-Kasnak gerekse Yıldız kaplin ve Rulman yatak talep ve isteklerine hazır stoklarımýzla anında cevap verebilmekteyiz"
Adres
F.ÇAKMAK MAH.BÜSAN 3 SAN.SİT. 10650 SOKAK NO: 13 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Pik Döküm
  • » V KASNAK, YILDIZ KAPLİN, RULMAN YATAĞI
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Pik Döküm

  • V KASNAK, YILDIZ KAPLİN, RULMAN YATAĞI

    V KASNAK, YILDIZ KAPLİN, RULMAN YATAĞI
Bu firmanin profili toplamda 1374 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 83
  • Toplam : 1374
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.