HAS PİK DÖKÜM VE OTOMOTİV YEDEK PARÇA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
1990 yılından bugüne dökümcülük sektöründe faaliyet gösteren HAS-PİK Döküm ve Otomotiv Yedek Parça San. ve Tic. Ltd. Şti pik, çelik ve sfero dökümde büyük tecrübeye sahiptir. HAS-PİK Döküm tarım makinaları yedek parçaları, otomotiv yedek parçaları, iş makinaları yedek parçaları, mermer makinalary parçaları ve genel makina parçaları sektörlerine hizmet vermektedir. HAS-PİK Döküm bünyesinde bulundurduğu 500 kg’lık INDUCTOTHERM marka indüksiyon ocağı ile seri olarak 500 kg'a kadar tek parça döküm imalatı yapabilmektedir.
Adres
KARATAY SANAYİ EK BLOKLARI GÜVENİLİR SOKAK NO: 104 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Pik Ve Sfero Döküm
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Pik Ve Sfero Döküm

Bu firmanin profili toplamda 950 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 18
  • Toplam : 950
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.