GÜLYÜZ VANA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Gülyüz Vana 1984 yılında Konya' nın Meram Sanayi bölgesinde 400 m2 kapalı alanda sürgülü vana imalatı yapmak amacı ile kurulmuştur. Amacı hep büyümek, ürünlerini standart hale getirerek belgelendirmek ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak olan Gülyüz Vana 1987 yılında "Gülyüz Vana Koç Oto Sanayi" unvanı ile ismini tescillettirmiştir. 25.01.1990 yılında ürettiği sürgülü vanalar ile ilgili ilk TSE belgesini almıştır. 1990 yılının sonlarına doğru 1200 m2' si kapalı toplam 1600 m2' lik yeni yerine taşınan Gülyüz Vana burada öncelikle şirketleşmiştir. Amacı daima büyümek olan firma yeni yerinde Dökümhane bölümünü de kurup ürün yelpazesine 1991–2000 yılları arasında içme suyu şebekeleri, yangın sistemleri, endüstri tesisleri, bina sistemleri ve tarımsal sulamada kullanılan akış kontrol sistemlerinde kullanılan çeşitli çap ve basınçlarda yerüstü yangın hidrantı, yeraltı yangın hidrantı, çift ve tek küreli vantuz, çekvalf, kelebek vana, demontaj parçası, fıtings parçalarını da katarak her ürününü standart hale getirerek belgelendirmiştir. 2000 yılından sonra Gülyüz Vana olarak sulama hidrantı ismi ile 4 ayrı özellikte üretimine başlanan ve özellikle tarla sulamalarında daha verimli olan bu hidrantlann üretimine başlanmıştır. Üretimini yaptığı mamulleri il özel idareler, DSİ, Belediyeler, İller Bankası gibi kamu kurumu ve kuruluşların yanısıra bayi ve müteahhitlerin kullanımına kaliteli ürün sunmanın sorumluluğuyla 2002 yılında Toplam Kalite Yönetimini benimseyerek TS EN ISO 9001:2000 belgesini almış ve kalitesini onaylatmıştır.
Adres
ZAFER SANAYİ SİTESİ ÖKSÜZ CAD.YENİ DERGİ SK.NO: 43 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Vana, Boru Bağlantı Parçaları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Vana, Boru Bağlantı Parçaları

Bu firmanin profili toplamda 1278 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 10
  • Son 30 Gün : 35
  • Toplam : 1278
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.