GÜL VANA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
"Gülvana Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1976 yılında GÜL Ticaret adıyla baba Burhan Gülbeyaz ve Oğlu Ali İhsan Gülbeyaz tarafindan kurulmuş ve 1990 yılında GÜL VANA adı altında imalat sürecine girmiştir. Daha sonra tescilli markamız olan ÖZGÜL VANA adı ile üretime devam etmiştir.Firmamız 1994 yılında TSE Kalite Yeterlilik Sertıfikası almış ve Türkiye' de kendi sektöründe ilk 10 firma arasına girmiştir.2003 yılı itibarıyla da kendi sektöründe en iyi 3 firmadan biri olma başarısını göstermiştir. Bir diğer şirketimiz HTV İklimlendirme,Mühendislik, Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi doğalgaz ve su sektöründe imalat yapmak üzere Ali İhsan GÜLBEYAZ ve diğer ortakları Atila ORHON ve Bülent MAMÜLCÜ tarafindan kurulmuş ve sektöründe imalatına devam etmektedir. Şirketlerimiz 1990 yılında 400 metre karelik bir alanda üretime başlamıştır. 2004 yılı itibarıyla 4.000 metrekarelik bir kapalı alanda 40 kişilik deneyimli ekibiyle hizmet vermektedir.Bünyemizde 1 Genel Koordinatör ,2 Makine mühendisi,1 endüstri mühendisi, 1 Meteoroloji Mühendisi, 2 makine teknisyeni,İşletmeciler ve konulannda uzman personel bulunmaktadır.Bununla beraber şirketlerimiz ISO 9001:2000 Kalite Sistem Yönetim Sertıfikası ile çalışmaktadır. Aynı zamanda şirketlerimiz çiftçilerimizin gereksinimlerini göz önüne alarak,AR-GE departmanında yeni tasarım Zirai Sulama Hidrantları üretmektedir.Bu çalışmalar en son teknolojik tasarım programları ile hazırlanmaktadır"
Adres
MERAM SANAYİ SİTESİ SOMAKİ SK. NO: 43 MERAM KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Pik Vana
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Pik Vana

Bu firmanin profili toplamda 1729 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 5
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 25
  • Toplam : 1729
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.