ERKON DÖKÜM TİC. SAN. LTD.ŞTİ.
Firmamız Erkon Döküm, 1999 yılından bu yana şehirleşmenin önemli parçalarından biri olan telekomünikasyon, kanalizasyon, doğalgaz, yağmursuyu ve atık su alt yapılarının vazgeçilmez elemanlarından olan menhol kapakları, rögar kapakları ve ızgaraların imalatında Türkiye’nin öncü firmalarından biri olmuştur. Sadece bu alanda imalatını sınırlamayan firmamız, ürün çeşitliliğini artırarak park, bahçe ve ev dekorasyonunda kullanılan döküm ürünleri ile traktör ve oto yedek parçaları alanında da üretimini genişletmiştir. Konya 3. Organize Sanayi Bölgesi’nde 20.000 metrekare alan üzerine kurulu fabrikamızda hammadde girişinden ürün çıkışına kadar olan tüm safhalarda kalite, öncelikli değerimiz olmuştur. Bu doğrultuda ürünlerimizi TSE Türk standartlarına ve TS EN 124 Avrupa standartlarına uygun imal etmekteyiz. ISO 9001 kalite sistem güvence belgesi ile yönetim sistemini de geliştiren firmamız, müşteri odaklılık hedefi çerçevesinde siz değerli müşterilerimizin ürün taleplerini karşılayabilmeyi öncelikli hedefi belirlemiştir. Türkiye pazarlarında ismini duyuran ve alanında öncü olan firmamız, ürünlerindeki kaliteyi yabancı pazarlara taşıyarak Türk sanayisini daha iyi yerlere taşımak için gerekli her türlü maddi ve manevi fedakârlıkları yapmaktadır. Bu doğrultuda gelişen sanayi teknolojilerini imalatımıza taşıyarak üretim kapasitemizi artırmaktayız. Bünyemizdeki 1250x1000x300+300 mm ebatlarındaki HWS marka otomatik kalıplama hattı, Eirich marka kum hazırlama sistemi, modern laboratuar cihazları, endüksiyon ocakları, işleme tezgâhları, kumlama ve temizleme makineleri ile çok daha kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
Adres
3.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 20.SK. NO: 19 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
 • » Pik Ve Sfero Dökümen Ptt Menhol Kapakları,Kanalizasyon Rogar Kapakları,Yağmursuyu Izgarası,Yağmursuy
 • » Motor Bloğu
 • » Ptt Menhol Kapakları Kanalizasyon Rogar Kapakları Yağmursuyu Izgarası traktör ve oto yedek parçaları imalatı
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
 • Pik Ve Sfero Dökümen Ptt Menhol Kapakları,Kanalizasyon Rogar Kapakları,Yağmursuyu Izgarası,Yağmursuy

 • Motor Bloğu

  Motor Bloğu
 • Ptt Menhol Kapakları Kanalizasyon Rogar Kapakları Yağmursuyu Izgarası traktör ve oto yedek parçaları imalatı

  Ptt Menhol Kapakları Kanalizasyon Rogar Kapakları Yağmursuyu Izgarası traktör ve oto yedek parçaları imalatı
Bu firmanin profili toplamda 1349 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
 • Bugün : 2
 • Son 7 Gün : 8
 • Son 30 Gün : 31
 • Toplam : 1349
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.