EMİN YALDIZ METALURJİ MAKİNE GIDA OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Günümüzde artık "kalite" nin ilave bir özellik değil, üretimini yaptığınız her şeyde bulunması gereken bir unsur olduğunu kabul eden bir yaklaşımın başarıyı ve istikrarı yakalayabileceğini bilmekteyiz. Bu itibarla, kaliteye gösterilmesi gereken önem ve buna bağlı olan müşteri memnuniyeti firmamızın değişmez temel prensiplerinden biridir. Şirketimiz yurt içinde ve yurt dışında sanayi kuruluşlarına pik, sfero, alaşımlı sfero, çelik ve paslanmaz çelik döküm parçaları üretmektedir.
Adres
KONYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ BÜYÜK KAYACIK MAH. 7. SK. NO:24 SELÇUKLU / KONYA / TURKEY
Markalar
Kalite belgesi
TS-EN-ISO 9001-2008 IQNET TS EN ISO 9001-2008
  • » Pik,Çelik Ve Sfero Döküm
  • » OTOMOTİV YEDEK PARÇA
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Pik,Çelik Ve Sfero Döküm

  • OTOMOTİV YEDEK PARÇA

    OTOMOTİV YEDEK PARÇA
Bu firmanin profili toplamda 1186 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 10
  • Son 30 Gün : 34
  • Toplam : 1186
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.