CEYLAN DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Döküm fabrikamız; günümüz teknolojisinin  sahip olduğu her türlü imkana sahiptir. Bu sayede kaliteli pik, sfero, çelik ve alüminyum döküm yapmaktadır. Dökümlerimiz indüksiyon (inductotherm) ocaklarında yapılmaktadır. Kalite kontrol onayı ve analizler alındıktan sonra mevcut kalıplara dökülmektedir. Daha sonra ise temizleme ünitesinde temizlenip laboratuarlarda gerek ölçü gerekse diğer kontrollerden geçerek müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Firmamızın bünyesinde bulunan makine parkı ile istenilen her kurukuşa dökmüş olduğumuz dökümleri CNC ve mekanik tezgahlarda işlemek üretimiyle hizmet vermekteyiz. Makinelerden çıkan her parça teknik elemanlarca kalite kontrolü yapıldıktan sonra raporları ile birlikte müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Gerekli kontrollerin tamamlanmasından sonra kalite kontrolden geçen işlenmiş parçalar özenle ambalajlanması yapıldıktan sonra sevk edilmektedir.
Adres
KONYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ LALEHAN CADDESİ NO: 10 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Pik Döküm, Çelik Döküm, Sfero Döküm
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Pik Döküm, Çelik Döküm, Sfero Döküm

Bu firmanin profili toplamda 1008 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 28
  • Toplam : 1008
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.