CANBİLENLER DÖKÜM MAKİNA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
"Firmamız 1980 yılında kurulmuş olup 3000 m kapalı alanda sanayicilerimizin istediği kaliteli pik ve sfero dökümü sipariş üzere üretim yapmaktadır. Firmamız kurulduğu günden beri kaliteye önem vermiş ve bu yönde çalışmalarını yoğunlaştırarak bugün sanayicilerimize kaliteli pik ve sfero dökümde çeşitli alternatifler sunar hale gelmiştir. Firma olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan kuruluşumuz siz sanayicilerimize GG 18 – GG 35 kaliteli pik döküm ve GGG-40 - GGG-90 sfero dökümde hizmet etme gayreti içerisindedir. Firmamız bugün siz sanayicilerimizden aldığı güven ve destek sayesinde aylık 100 ton pik ve 50 ton sfero döküm kapasitesine ulaşmış olup yine sizlerden aldığı güçle kaliteden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız üretim portföyüne 2002 yılı itibari ile GTS Temper döküm ve GS 45-65 Çelik ve Nitelikli Çelik Döküm serisini de ilave etmiş olup yine siz sanayicilerimizin bu yöndeki isteklerine de cevap vermeye başlamıştır. Firmamız Yurt içi ve Yurt dışına Kaliteli Pik ve Sfero döküm üretimi yapmaktadır."
Adres
ANKARA YOLU F.ÇAKMAK MAH. HÜDAİ CD. AZİMET SK.NO: 15-17 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Pik Döküm
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Pik Döküm

Bu firmanin profili toplamda 1018 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 18
  • Toplam : 1018
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.