BİRLEŞİM DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
BİRLEŞİM DÖKÜM SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. 1986 yılında faaliyetine başlamış olup, döküm sektörüne profesyonel çözümler üretmiş ve sunmuştur. Firmamız 1.800 m²'si kapalı alan olmak olmak üzere, 2.200 m² toplam alanda, 30 personeli ile üretimine devam etmektedir. Öncelikli hedefimiz kaliteli döküm üretmek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Firmamız yıllık 1.000 ton üretim kapasitesine sahip olup, 500 ve 750'lik iki adet Endüksiyon potası ile üretimine en iyi ve kaliteli şekilde devam etmektedir. BİRLEŞİM DÖKÜM SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ., günümüzde teknolojik yenilikleri de yakından takip ederek yılların verdiği tecrübeyle ürüne dönüştüren ve rekabette önemli avantajlar sağlayan bir firma haline gelmiştir.
Adres
F.ÇAKMAK MAH. HÜDAİ CAD. DEVECI SK. NO. 27 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Pik Döküm, Çelik Döküm, Sfero Döküm
  • » VİNÇ PARÇALARI, OTO YDK PARÇA, TARIM MAKİNALARI, HADDANE PARÇALARI
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Pik Döküm, Çelik Döküm, Sfero Döküm

  • VİNÇ PARÇALARI, OTO YDK PARÇA, TARIM MAKİNALARI, HADDANE PARÇALARI

    VİNÇ PARÇALARI, OTO YDK PARÇA, TARIM MAKİNALARI, HADDANE PARÇALARI
Bu firmanin profili toplamda 1002 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 19
  • Toplam : 1002
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.