ARKOÇ LPG SİSTEMLERİ İNŞAAT PİK DÖKÜM METAL SAN.VE TİC. A.Ş.
1991 yılında 230 m2 kapalı alana sahip fabrikada sadece pvc-açb boru ek parçalarını üretmek üzere Seyit Mehmet ARIKOĞLU önderliğinde oğulları Sait Alper ARIKOĞLU ve Ali Ergun ARIKOĞLU ortak fikir ve işgücü ile kurulmuş bir hizmet sektörüdür. Sektörel alanda zamanla ürün çeşitlerinin artırarak içme suyu, kanalizasyon ve sulama altyapı projelerinin ihtiyaçlarını karşılayacak duruma gelmiştir. Firmamız hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmuş ve gelişimini hızla tamamlamıştır. 1994 yılında 400 m2 yeni fabrikamızda sürgülü vana, yangın hidrantı üretimine geçmiş; 1995 yılında kelebek vana ve demontaj parçalarını da üretim bünyesine alarak üretim çalışmalarına girmiştir. 1999 yılında 1000 m2 kapalı 500 m2 açık yeni fabrikamızda ürün yelpazemize tarımsal sulama hidrantı imalatını da alarak kendine has model ve teknik üretimiyle gelişimini sürdürmüştür. 2002 yılında CNC tezgahlarını da bünyesine almış çoklu işlem merkesi haline getirdiğimiz fabrikamızda daha kalitel ve seri üretime geçilmiştir. 2007 yılında fabrikamız Konya Organize Sanayi Bölgesinde 4500 m2 kapalı 500 m2 açık olmak üzere 5000m2 alan üzerine kurulmuştur. Fabrikamız, İller Bankası, DSİ, Köy Hizmetleri ve Belediyelerin alt yapı ve içma suyu, tarım sulama sistemleri, kapalı, açık sulama sistemleri ile baraj ve gölet inşaatları için vana, hidrant, vantuz, tarımsal sulama hidrantı ve kelebek vanayla bunların demontaj sistemlerini üretmekte ve bu gibi kuruluşlara hizmet veren müteahhit firmalara da malzeme temin tmektedir.
Adres
2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ İKİPINAR SOKAK NO: 2 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Halı
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Halı

Bu firmanin profili toplamda 1356 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 20
  • Toplam : 1356
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.