MURAT KÜÇÜKALADAĞLI -ALADAĞ BÜZ BORDÜR TİCARET
ALADAĞ BÜZ BORDUR KİLİTTAŞ FABRİKASI; 1980 yılında faaliyete geçmiş olup bugün yüksek teknoloji ile tamamen bilgisayar destekli ve el değmeden günde 4.000 m2 TSE belgeli çeşitli renk ve modellerde parke taşları, bordür taşları, kanalizasyon boruları ve bims blok malzemeleri üretilmektedir. ALADAĞ bims blok ürünlerinde hammadde olarak doğal pomza taşı kullanmaktadır. ALADAĞ beton taşları ürünlerinde hammadde olarak yıkanmış elenmiş sınıflandırılmış agrega kullanmaktadır. Proje aşamasından itibaren her konuda uzman kadrosu ile yanınızda olan ALADAĞ, satış ve satış sonrası hizmetleri ile yapı sektöründe fark yaratan bir geleneğin sürekli gelişen ve kendini yenileyen yüzüdür.
Adres
TATLICAK MAH.BİRİKETÇİLER SAN. TAŞYÜZ SK. NO: 12 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Beton Mamülleri ( Parke Taşı,Büz, Bordür
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Beton Mamülleri ( Parke Taşı,Büz, Bordür

Bu firmanin profili toplamda 1499 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 10
  • Son 30 Gün : 34
  • Toplam : 1499
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.