ELMACI OTOMOTİV TİCARET VE SANAYİ LTD.ŞTİ.
" 1984 yılında kurulan şirketimiz, kuruluşunun ilk yıllarında otomotiv sektöründe hizmet vermiş olup 1994 yılında İnşaat yapım işlerine girmiş ve ardından 1997 yılında Cam Mozaik üretimine başlamıştır. Elmacı İnşaat üstlendiği tüm projelerde, en ince ayrıntıdan başlayarak, daima en iyiyi ve en kaliteyi hedeflemiştir. Gelişen teknolojinin sürekli uygulayıcısı olarak, değişen beklentilere en doğru çözümler üreten kuruluşumuz, kaliteye verdiği öneme paralel olarak, bilimsel bakış açısıyla, sürekli kendini yenileyen ve gelişen bir organizasyon olmayı ve yeni istihdam alanları oluşturmayı ilke edinmiştir. İnşaat sektörüne ilk adımını konut yapımı ile atan kuruluşumuz, sahip olduğu birikimlerin yardımı ile, kalitede en üstün noktayı, mümkün olan en ekonomik rakamlarla gerçekleştiren ve üstlendiği projelerin her aşamasında ve en ince ayrıntıda dahi, standartları baz alarak hareket eden Elmacı İnşaat, başarılı girişimleri ve nitelikli birliktelikleri ile, bu alanda sektöre örnek olmuştur. Kalite anlayışı ile, müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmayı hedefleyen, ürün kalitesinin, rekabet, verimlilik ve kararlılık gözetilerek sağlanabileceğinin bilen, faaliyetlerini sürdürdüğü her yerde ve çalışma hayatının tüm evrelerinde etik değerlere bağlılığın önemini unutmayan kuruluşumuz, bu alandaki başarısı ile, bizlere de haklı gurur yaşatmaktadır"
Adres
H.ULUŞAHIN İŞ MERKEZİ B Blok Kat: 2 No: 219-220 MERKEZ KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Cam Karo
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Cam Karo

Bu firmanin profili toplamda 759 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 3
  • Son 30 Gün : 9
  • Toplam : 759
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.