DÖNMEZ BETON ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Dönmez beton tesisileri 1965 yılında adalhan işhanı mevkinde kurulmuştur.1980 yılından itibaren tatlıcakl mevkinde faaliyet göstermektedir.Toplam 27000 merre kare alana kurulmuştur.
Adres
EREĞLİ YOLU ÜZERİ TATLICAK MAH. BİRİKETÇİLER SAN.ÜNEN SK. NO: 22 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Büz , Bordür Taşı
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Büz , Bordür Taşı

Bu firmanin profili toplamda 782 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 3
  • Son 30 Gün : 17
  • Toplam : 782
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.