BAYSAN-BAYKARA TUĞLA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.ILGIN ŞUBESİ
Baykara tuğla Madencilik ve Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. Firmamız tuğla imalatı sektöründe yarım asırlık bir tecrübeye sahiptir. Konya merkezde tuğla imalatı yapan firmamız yaklaşık 5 yıldır Hüyük'te üretime devam etmektedir. Firmamız Hüyük'ün tuğla imalatına uygun kiliyle en kaliteli tuğlayı üretmektedir. Duvar tuğlaları, yalıtım tuğlaları, baca tuğlaları, asmolen ve dekoratif tuğlaları ile yaklaşık 70 çeşit ürünüyle sektörde öncü firmalar arasındadır. TSE, CE, ISO 3001, OHSAS belgeleriyle de kurumsallaşmaya ve kaliteye önem vermektedir.
Adres
AFYON YOLU ÜZERİ 3.KM MECİDİYEKÖY MEVKİİ PK:5 ILGIN KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Ekmek
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Ekmek

Bu firmanin profili toplamda 1086 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 3
  • Son 30 Gün : 20
  • Toplam : 1086
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.