ÇAĞ MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞAAT TİCARET LTD.ŞTİ.
1999 yılında mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri ile faaliyetlerine başlayan Çağ Mühendislik, 2005 yılında Konya’daki fabrikasında Türkiye’nin ilk ve tek selüloz esaslı Bor katkılı yalıtım malzemesi olan CelluBor’un üretimine başlamıştır. Çağ Mühendislik olarak vizyonumuz; yurt çapında yalıtım bilincini uyandırmak, ısıtma ve soğutma maliyetlerini azaltmak, konforu artırmak ve çevreye zararlı etkileri azaltmaktır. Bilinen ısı ve su yalıtımlarının yanı sıra ses ve yangın yalıtımına dikkat çekmek, bu konudaki teknik bilgileri ve uygulama yöntemlerini kullanıcılarına iletmektir.
Adres
F.ÇAKMAK MAH.MAKPARSAN SANAYİ DEVECİ SOKAK 2.BLOK NO: 7 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Isı-Ses-Yangın İzalasyon Malzemeleri, Uygulama Makinaları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Isı-Ses-Yangın İzalasyon Malzemeleri, Uygulama Makinaları

Bu firmanin profili toplamda 1190 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 9
  • Son 30 Gün : 26
  • Toplam : 1190
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.