KON-KAR CAM ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ PLASTİK VE KOZMATİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Firmamız 1998 yılında Sami KÜÇÜKÇALIK ve rahmetli Mustafa KÜÇÜKÇALIK tarafından kurulmuş olup, kolonya şişe imalatı ile işe başlamıştır. 2004 yılında yeni bir yapılanma ile Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2 açık alan ve 3.000 m2 kapalı alanda şiller, savurma, üfleme ve serbest cam imalatıyla hizmet vermektedir. Aydınlatma ve züccaciye sektöründe de iddialı bir konumdayız. Ayrıca ithal edilen cam küreciği çok yakında altyapısını hazırlamış olduğumuz tesislerimizde imal edilerek yerli sermayeyle seri üretimine geçilecektir.
Adres
3.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 7.SK. NO: 20 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Cam, Pet Şişe
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Cam, Pet Şişe

Bu firmanin profili toplamda 926 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 3
  • Son 30 Gün : 17
  • Toplam : 926
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.