ÇIRAYLAR CAM İNŞAAT MALZEMELERİ SAN.VE TİC.A.Ş.
1969 yılında Çıray Ticaret olarak Fahrettin ve Faruk Çıray tarafından cam ve inşaat malzemeleri sektöründe Konya’da faaliyete başlamıştır. Kurulduğu yıllarda inşaat sektöründe perakende cam ve inşaat malzemeleri satışı ile gelişimini sürdüren Çıray Ticaret 1997 yılında ÇIRAYLAR CAM İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ olarak kurumsallaşmış ve Konya bölgesinde sektörel bir firma olmuştur. 1997 yılında bölge ihtiyacını karşılamak amacıyla ısı yalıtımlı çift cam tesisini üretime açmıştır. Bunun yanında pvc alanında faaliyet gösterecek olan, pvc aksesuarları ve pvc destek sacı toptan satış bölümü 1998 yılında Türkiye ve dünya çapında lider olan birçok firmanın bölge bayiliklerini alarak hizmete açılmıştır.Satış ve faaliyet alanını büyütmeye devam eden firmamız 2000 li yılların teknolojisini de yakından takip ederek 2001 yılında 2500 m2 kapalı alanda yeni fabrikasına geçerek tam otomatik jumbo cam kesim hattının birincisini faaliyete geçirmiştir. 2003 yılında sektördeki gelişmeleri gözönünde bulundurarak bölge ihtiyacı olan Şişecam Düzcam Yetkili Satıcılığını ve Isıcam yetkili üreticiliğini almış olup Isıcam üretimine ve toptan cam satışına bölge bayi olarak halen devam etmektedir. 2004 yılında ise İkinci Jumbo Cam kesim hattını ve İkinci Isıcam üretim tesisini faaliyete geçirerek üretim kapasitesini artırmıştır.
Adres
BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ BÜSAN CAD.3.SK.NO:53 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Isı Yalıtımlı Çift Cam, Isı Cam
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Isı Yalıtımlı Çift Cam, Isı Cam

Bu firmanin profili toplamda 1036 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 19
  • Toplam : 1036
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.