KAMACILAR PLASTİK METAL YAPI ELEMANLARI OTOMOTİV MAKİNA İNŞAAT NAKLİYE SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
KAMACILAR PLASTİK METAL YAPI ELEMANLARI LTD. ŞTİ. Konya 3. Organize Sanayi Bölgesinde 10000 m2 alan üzerine kurulu ileri teknoloji ile dizayn edilmiş tesislerinde yıllık 5000 ton PENTIME markalı pvc kapı ve pencere profilleri üretmektedir. Nihai müşteri memnuniyetini kendine hedef alır. KAMACILAR PLASTİK METAL YAPI ELAMANLARI LTD. ŞTİ. Avrupa standartlarında üretim yapmaktadır. Kuruluşu çok yakın zaman olmasına rağmen kısa sürede kalitesini ispatlamıştır. Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle üretici, kullanıcı ve mimari estetik gözönüne alınarak tasarımı titizlikle yapılmıştır.
Adres
3.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ İHSANDEDE CAD.13.SK. NO: 9 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Pvc Profil
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Pvc Profil

Bu firmanin profili toplamda 1390 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 36
  • Toplam : 1390
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.