PAKSET PLASTİK AMB.KALIP İÇ VE DIŞ TİC.A.Ş.
2002 yılından günümüze, ulusal ve uluslar arası pazarlar için, 260ml’den 20L’ye kadar; yuvarlak, oval, kare, dikdörtgen ve müşteriye özel şekillerde plastik kova, kutu ve tavalar üretmekteyiz. Yüksek teknoloji hattımızda, kalite ve müşteri memnuniyetini ön koşul olarak kabul edip, süt ürünleri, zeytin, et ve deniz ürünleri, reçel ve marmelat, tereyağ ve margarin, kuru gıda ve bakliyat, konserve, salça ve turşu, tahin ve pekmez, akışkan sıvı gıda ve dondurma gibi özellikle gıda sektörünün ambalaj ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Ayrıca; boya, yapı kimyasalları, tutkal ve toz kimyasalları, deterjan, kozmetik, tohum ve tarımsal ilaç ve diğer sektörler için de ambalaj üretimi yapmaktayız. Müşterilerimize özgün görsel kalite sağlamak amacıyla, profesyonel grafik-tasarım ekibimiz tarafından hazırlanmış ve yüksek teknoloji kullanarak üretilmiş, özel, benzersiz baskı dizaynları sunuyoruz. Profesyonel Kalıp dizaynımız ve üretimimizle, yeni-özel dizaynlarda verdiğimiz hızlı ve kaliteli hizmet sayesinde müşterilerimize seçkin bir avantaj sunuyoruz. Kalite güvence ve kontrol fonksiyonlarımız, kendi bünyemizdeki laboratuarımızın test üniteleriyle, düzenli olarak gerçekleşen fiziksel ve mikrobiyoloik testlerle, bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Adres
2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KIRIM CAD.NO:7 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Plastik Kalıp, Damacana Kapağı
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Plastik Kalıp, Damacana Kapağı

Bu firmanin profili toplamda 937 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 27
  • Toplam : 937
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.