ELİTKON PLASTİK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
ELİTKON PLASTİK AMBALAJ SAN. ve TİC. LTD. STİ. hizmet, ürün kalitesi ve dürüst ticareti kendine ilke edindigi için ürettiği ürünlerin sektörün en kaliteli ürünleri olmasına özen göstermektedir. Bu dogrultuda ilkelerinden taviz vermeden ulusal ve uluslar arası alanda teknoloji ve müsteri memnuniyeti odaklı büyümeyi hedeflemektedir. • Ürünlerimizin kalitesini arttirmak için sürekli gayret gösteriyor gelisen pazar ve küresellesen dünya'ya ayak uydurabilmek için çagimizin yeniliklerini sirket felsefesi ile dogru orantili kullanmayi amaçlayarak daima ileriye gitmeyi hedefliyoruz. • Başlıca misyonumuz her zaman çizgisi farkli, lider ve güvenilir bir sirket olarak, is ortaklarimizla yarattigimiz güç birligi ile müsterilerimizin ve çalisanlarimizin ekonomisine katkida bulunmak ve mutlulugunu saglamaktır. • Stratejilerimiz... - Farkli müsterilerimizin ihtiyaçlarina yönelik farklilastirilmis hizmetler sunmak - Hedeflenen alanlarda pro-aktif davranarak pazara yön vermek ve topluma duyarli davranislar sergileyerek kitlelerin güven ve destegini sürekli kilmak.
Adres
KONSAN ÖZEL ORGANİZE SAN.VE TİC.MERKEZİ DARBAZ SOKAK NO: 15 KARATAY KONYA
Markalar
elitplast
Kalite belgesi
  • » Plastik Kasa
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Plastik Kasa

Bu firmanin profili toplamda 1173 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 24
  • Toplam : 1173
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.