ÇAĞLAYAN PLASTİK AMBALAJ SAN.TİC.A.Ş.
1996 yılında Konya’da kurulan Çağlayan Plastik Ambalaj A.Ş. baskılı market poşet, baskılı torba,takviyeli poşet,baskısız poşet imalatı yapan ambalaj sektörünün önde gelen firmalarındandır. Kurulduğu günden bu güne kadar üretiminde önem verdiği ilkesi kaliteli ürün üretmek olan Çağlayan Plastik Ambalaj A.Ş bu çalışmasının neticesinde tereddütsüz müşteri memnuniyeti kazanmıştır. Müşterilerinin artan taleplerine zamanında cevap verebilmek ve kalitesini koruyabilmek Amacıyla halen faaliyette olduğu 1000 m2 kapalı alan içindeki fabrikasını 3. Organize Sanayi Bölgesindeki 10000 m2 arsa üzerinde kuracağı yeni fabrikaya taşımayı hedeflemektedir. Önümüzdeki birkaç yıl içinde tamamlayıp faaliyete geçecek olan yeni fabrikayla halen aylık 120 Ton olan üretim kapasitesini daha da artırmayı hedeflemektedir. Çağlayan Plastik A.Ş yi diğer firmalardan ayıran kaliteye verdiği önem dışında kendi makinesini kendi üretebilmesidir. Bu da Çağlayan Plastik A.Ş ye büyük bir avantaj sağlamaktadır. Sektöründeki makinelerin eksiklerini görmekte ve daha verimli makineler Haline getirmektedir. Dolayısıyla daha fazla üretim daha kaliteli üretim, kalite ve müşteri memnuniyeti devamında getirmektedir.
Adres
MUSALLA BAĞLARI MAHALLESİ BAYHANLI SK. NO: 26 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
 • » Baskılı Market Poşet
 • » baskılı market poşet, baskılı torba, takviyeli poşet, baskısız poşet
 • » baskılı market poşet, baskılı torba, takviyeli poşet, üretici firma, fabrika
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
 • Baskılı Market Poşet

  Baskılı L.D.P.E.(Alçak Yoğunluklu Polietilen) atlet poşet imalatı firmamızın ilk kurulduğu günden bu yana üretmiş olduğu üründür. Bu poşetler maliyeti tüketici tarafından yüksek olan fakat çok dayanıklı poşetlerdir. Maliyeti yüksek olması nedeniyle üretimi gittikçe azalmaktadır. Baskılı H.D.P.E. (Yüksek Yoğunluklu Polietilen) atlet poşet son yıllarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunun sebebi tüketici tarafından maliyetinin daha düşük olmasıdır. Yüksek yoğunluktan istenilen inceliğe inilebilmesi sebebi ile kilodaki sayısı daha çok çıkmaktadır. Gevrek bir malzeme olmasından dolayı keskin materyallerle temas ettiğinde yırtılmasına sebep olur.
 • baskılı market poşet, baskılı torba, takviyeli poşet, baskısız poşet

 • baskılı market poşet, baskılı torba, takviyeli poşet, üretici firma, fabrika

  baskılı market poşet, baskılı torba, takviyeli poşet, imalatçı üretici firma, fabrika
Bu firmanin profili toplamda 2190 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
 • Bugün : 1
 • Son 7 Gün : 2
 • Son 30 Gün : 30
 • Toplam : 2190
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.