ASTAŞ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
1985 yılında Konya da kurulan şirket PP çuval üretimiyle ambalaj dünyasına merhaba dedi. Kuruluş aşamasında temel ilkeler ilerleyen dönemlerde ASTAŞ büyük rol oynayacaktır. Bu ilkeler sektörel istikrarı yakalamak ve kaliteli üretim yapabilmektir
Adres
F. ÇAKMAK MAHALLESİ 10455.SOKAK NO: 24 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Sentetik Çuvallık Kumaş, Rotogravür Baskı
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Sentetik Çuvallık Kumaş, Rotogravür Baskı

Bu firmanin profili toplamda 1453 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 21
  • Toplam : 1453
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.