GÜÇLÜ PLASTİK ENJEKSİYON MAKİNA VE KALIP İMALAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Güçlü plastik,sıhhi tesisat malzemeleri ve banyo aksesuarları üreticisidir.Türkiye�deki en büyük sanayi şehirlerinden birisi olan Konya�da bulunmaktadır.1996 yılında Karatay sanayi sitesinde 150 m2 lik bir alanda üretim faaliyetlerine başlayan firmamız,hızla ilerleyen plastik sektöründe Pazar payını artırabilmek için yeni makine parkuru,kendi tasarladığı kalıp modelleri ve 50 nin üzerinde ürün çeşidiyle sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.Konya büsan organize sanayinde 3000 m2 kapalı alanda hizmet vermekteyiz. GP ürünleri zamanında teslimat,geniş pazarlama ağı ve uzman ekipleri sayesinde tüm Türkyede güvenle kullanılmaktadır.Ayrıca,firmamız Ortadoğu,Kuzey asya ve Avrupaya ihracat yapmaktadır.Misyonumuz,bir dünya markası olarak GP ürünlerinin tüm dünyada kullanılmasını sağlamaktır.
Adres
BÜSAN 3.SAN.SİT.10650 SK.NO:6 KONYA
Markalar
GÜÇLÜ
Kalite belgesi
  • » Sızdırmazlık Elemanları, Pvc Boru, Hortum
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Sızdırmazlık Elemanları, Pvc Boru, Hortum

Bu firmanin profili toplamda 1055 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 3
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 22
  • Toplam : 1055
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.