DAMLA-PLAST SULAMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Dünya coğrafyasında var olan üretim kaynaklarının giderek azaldığı ve bu durumun önemli bir sorun haline dönüştüğü görülmektedir. Dünya nüfusundaki artış, toplumların insan hayatıyla doğrudan ilgisi olan beslenme ihtiyaçlarını karşılamakta sıkıntılar çekmelerine yol açmıştır. Tüm dünyada olduğu gibi gelişmekte olan ülkemizde hızla artan nüfusumuzu bugün ve gelecekte besleyebilmemiz için tarımsal üretimi geliştirmek ve hızlandırmak zorundayız. Ülkemizde tarımsal üretime açılacak yeni araziler kalmadığı gibi birim alandaki verimi artırmak için her damla suya ihtiyaç vardır. Ülkemiz su zengini bir ülke olmamasının yanısıra su kaynaklarının yalnızca %25'ini kullanabilmektedir. Yeraltı ve yerüstü su kaynaklarının geliştirilip değerlendirilmesi 22 milyon çiftçimizi yakından ilgilendirmektedir. Doğal kaynakların tarım teknolojisinde kullanılması sulama sistemlerinin gelişmesine zemin hazırlamıştır. Sulama sistemleri uygun bir zamanda ve uygun bir metotla kullanıldığında çiftçinin, toprağın ve bitkinin dostu olabileceği gibi bilinçsiz kullanıldığında düşmanıdır. DAMLA PLAST A.Ş. uzun süre yaptığı tutarlı ve gerçekçi saha araştırma ve geliştirme çalışmaları sonrasında plastik sanayinin bir çıktısı olarak değil, sulu tarım alanında plastik sanayinin ulaştığı en son teknoloji olan damla sulama sisteminde doğrudan üretim hamlesini gerçekleştirerek, Türkiye'nin tahıl ambarı olan şehri Konya’da 03.09.2002 tarihinde kurulmuştur. Bu bağlamda şirketimiz, yuvarlak çaplı damla sulama borularının üretimiyle alanında uzmanlaşmış, iddialı konuma gelmiş ve bölgesinde tek olma özelliği ile ulusal ve uluslararası alanda kendisine önemli ticari sorumluluklar yüklenmiştir.
Adres
2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ LALEHAN CAD.NO: 43 SELÇUKLU KONYA
Markalar
DAMLA PLAST UNİON EKODAMLA
Kalite belgesi
TS EN ISO 9001-2008 TSE 9261
  • » Damla Sulama Sistemleri
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Damla Sulama Sistemleri

Bu firmanin profili toplamda 4134 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 4
  • Son 7 Gün : 12
  • Son 30 Gün : 50
  • Toplam : 4134
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.