BİLDEM PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Bildem Plastik asıl mesleği makine mühendisliği olan ve daha önce çeşitli devlet kuruluşlarında görev alan Mustafa Bilen ve ortakları tarafından 1992 yılının haziran ayında kurulmuştur. Üretime başladığı ilk yıllarda 125 m2 açık, 125 m2 kapalı alanda faaliyetlerini sürdüren Bildem Plastik sonraki yıllarda stratejik büyüme hedeflerini planlı bir şekilde gerçekleştirerek 2003 yılında Büsan Sanayi Bölgesine taşındı. 2005 yılında tekrar kapasite artırımı yapan firmamız bugün Organize Sanayi Bölgesinde hizmet vermektedir. 1992 yılında tek burgulu Extruder bir makine ile günlük 500 kg hammadde kapasitesi ile üretim hayatına başlayan Bildem Plastik sonraki her yılda makine sayısını arttırarak günlük hammadde işleme kapasitesini 3000 kg’a çıkarmıştır. 2003 yılında yapılan geniş çaplı teknolojik yatırımlarla birlikte çift burgulu Extruder makineler ve bu makinelere uygun daha kapasiteli kalıplar alınarak, 10 kişilik idari yönetim ve 40 atölye çalışanı ile üretim ve hammadde işleme kapasitesini günlük 20.000 kg’a çıkarılmıştır. Bildem Plastik sektörde PVC profili üretimi gerçekleştirmektedir. 1992 yılında panjur üretimi ile sektöre giriş yapan Bildem Plastik 1995 yılında 125 mm’lik tavan ve duvar lambiri üretimine başladı. 1996 yılında perde rayı üretimine başlayan firmamız 1998 yılında kapı lambiri üretimine geçmiştir. Ürün gamını genişleterek üretim kapasitesini arttırma yoluna Bildem Plastik 2001 yılında 200 mm’lik tavan ve duvar lambiri, 2003 yılında 250 mm tavan ve duvar lambiri, 2004 yılında “U” profili ve “T” profili, 2005 yılında “H” profili, “L” köşebent profili, 2006 yılında dekoratif desenli lambirive aynı yıl pencere pervazı üretimlerini gerçekleştirerek büyüme planlarını adım adım uygulamaktadır.
Adres
Büyük Kayacık OSB Mah. Kuddusi Cad. 19.SOk.No:12 Selçuklu/KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Pvc.Panjur Plastiği, Plastik Lambiri, Plastik Korniş, Pvc.Dekorasyon Boru
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Pvc.Panjur Plastiği, Plastik Lambiri, Plastik Korniş, Pvc.Dekorasyon Boru

Bu firmanin profili toplamda 1324 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 7
  • Son 30 Gün : 23
  • Toplam : 1324
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.