AYTOK MAKİNA İNŞAAT PLASTİK GIDA MADDELERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
AYTOK, filtre ve filtre sistemleri üretimi sektöründe Türkiye\'nin tanınmış en büyük ve lider firmasıdır. 2000 yılında kurularak filtre sistemleri konusunda üretim ve ticari faaliyetlerine başlamış olan AYTOK kısa sürede yurtiçi piyasasına hâkim olmuş ve bununla da kalmayarak yurtdışı piyasasının da büyük bölümünde kalitesiyle aranan ve güvenilen marka olmuştur. AYTOK bugün ürünlerini 5 kıtada 37 ülkeye ihraç etmektedir. 5000 m2\'si kapalı olmak üzere 10.000 m2 alan üzerinde üretimimizi sürdürmekteyiz. Üretimindeki kalitesiyle ISO 9001-2000 ve TSE belgeleri ile CE işaretini de almayı başaran AYTOK aynı zamanda BASUSAD Basınçlı Sulama Sanayicileri Derneği’nin kurucu üyesidir. Türkiye ve Dünya genelinde sektörün ihtiyaçlarını yakından izleyen ve bu ihtiyaçlara hızlı ve kalıcı çözümler üreten AYTOK, Türkiye’de sektör ihtiyaçlarının belirlenerek üretilmesi ve bu üretimlerin de sektörde kabul görmesi bakımından ilklere imza atan tek firmadır. Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi arttırıcı çalışmaları kendisine hedef olarak seçmesi AYTOK ismi ile kalite ile birlikte anılır olmasını sağlamıştır. AYTOK adı Bütünlük, Güvenilirlik ve Kalite anlamları ile eşdeğerdedir.
Adres
2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YAYLACIK CAD. NO: 30 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Damlama Sulama Sistemleri, Filitre Sistemleri
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Damlama Sulama Sistemleri, Filitre Sistemleri

Bu firmanin profili toplamda 1176 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 21
  • Toplam : 1176
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.