NASİP OTOMOTİV VE PETROL ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.A.Ş.
Halen Nasip Otomotiv ve Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. adı altında faaliyetini sürdüren ve bir aile şirketi olan firmamız 1983 yılında Nasip Otomotiv olarak ticari hayatına başlamıştır. Kurumsallaşma adına çalışmalar yapmaktadır. İlk Üretimine Eski Sanayi Çarşısında araçlarda kullanılan paspas ve asansör parçası üreterek başlamıştır. Firmamızın üretim konusu kauçuk ve kauçuktan mamullerdir. Hali hazırdaki üretime ve satışımıza konu olan ürün çeşitlerimiz; Çadır gergi lastiği, fındık patoz makinesi lastikleri ve ithalat yoluyla yurtdışından getirmiş olduğumuz sırt, yanlık, butil, nitril, epdm, silikon ve viton vb. kauçukların satışıdır. Şu andaki fiili kapasitemiz yıllık 500 ton kauçuğun ham ve işlenmiş seklinde satışından ibarettir. Kalite ilgili çalışmalarımız ar-ge safhasında olup faaliyet konumuzla alakalı gerekli kalite belgelerinin alınması için gerekli çalışmalar devam etmektedir. Kauçuk ve mamulleri alanında Ülke geneline hitap edilmekte olup pazarda kendimize yer edinmeye çalışmaktayız. Ülke dışına herhangi bir satışımız bulunmamaktadır. İşletmemiz MSA Limited Şirketi adındaki kardeş kuruluşu ile Atık Kauçuktan geri dönüşüm sistemi kurmak suretiyle yıllardır değerlendirilemeyen ve atıl kalan eski araç lastiklerini geri dönüşüm sağlayarak ülke ekonomisine kazandırmak için Büsan Özel Organize Sanayinde bir çalışma yapmaktadır ve hedef olarak bu hususta kendini geliştirmeyi planlamaktadır. Ayrıca Bir Alman firması ile geri dönüşüm tozu, ikinci el kauçuk makineleri, ikinci el kauçuk üzerine ortaklık yapılmıştır. İlerleyen zamanda bu ortaklığın Konya’da imalat üzerine yatırım tesis edilmesi hedeflenmiştir.
Adres
F.ÇAKMAK MAHALLESİ 10538.SOKAK NO: 5 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Mamül, Yarı Mamül Kauçuk
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Mamül, Yarı Mamül Kauçuk

Bu firmanin profili toplamda 1379 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 25
  • Toplam : 1379
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.