KÖROĞLU KAUÇUK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Köroğlu Kauçuk, 1971 yılında motorlu taşıtlar sanayi bölgesinde “ Köroğlu Lastik “ adı altında çeşitli kauçuk ürünleri imalatı ile sektöre adım atmıştır. Kurulduğu ilk yıllardan itibaren imalatını beton boru sızdırmazlık contaları ve lastik dilatasyon malzemeleri üzerine yoğunlaştıran firmamız bugün ülke genelinde tüm inşaat sektörünün tanıdığı bir marka haline gelmiştir. Bugün firmamız, 1. Organize Sanayi Bölgesinde yer alan 4.000 m2 kapalı ve 1500 m2 açık alana sahip entegre tesislerinde faaliyetini sürdürmektedir. Başta EPDM olmak üzere, NR, NBC, CR, SBR, Silikon, Viton ve Butil vb. kauçuk türlerini de çalışmaktadır. Köroğlu Kauçuk’un 10.000 ton / yıl hamur işleme kapasitesi, 5.000 ton / yıl kauçuk profil işleme kapasitesi ve 2.500.000 adet / yıl conta üretim kapasitesine sahiptir. ............................................................................................................................................................................................................................................................................................ Köroğlu Kauçuk, inşaat sektöründen endüstri sektörüne kadar bir çok sektöre hitap eden geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Fakat ağırlıklı olarak çeşitli kauçuk profiller ve beton boru contaları üretmektedir. Bu yüzden EPDM kauçuk ağırlıklı çalışmaktadır. Köroğlu Kauçuk özellikle beton boru contaları ile Türkiye pazarının büyük bir bölümünün ihtiyacını karşılamakla birlikte başta Almanya olmak üzere bir çok avrupa ülkesine ürünlerini ihraç etmektedir.
Adres
1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ATABEY SOKAK NO: 23 - 25 SELÇUKLU KONYA
Markalar
KÖROĞLU
Kalite belgesi
TSE,ISO
  • » Lastik Conta
  • » entegre beton boru contası
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Lastik Conta

  • entegre beton boru contası

Bu firmanin profili toplamda 1040 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 3
  • Son 30 Gün : 23
  • Toplam : 1040
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.