ETEŞSAN KAUÇUK İNŞAAT BESİCİLİK PETROL ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Kauçuk çok maksatlı, geniş kullanım potansiyeli olan, yaşamın her alanında iç içe olduğumuz bazıları hayati önem taşıyan lastik malzemelerin yegane hammaddesidir kauçuk. Kauçuk Otomotiv sektöründe insan hayatı için çok önemli ve fonksiyonel parçaların üretiminde kullanılmaktadır. Akaryakıt ve fren hortumları, cam silecekleri, aks körükleri, radyatör ve hava hortumları, kapı ve cam profilleri, salınım, titreşim takozları, izolasyon elemanları bunlara örnek olarak kauçuk ürünleri olarak verilebilir. Beyaz eşya sektöründe kullanılan lastik körükler, contalar ile sıcak ve soğuk su hortumları, bulaşık ve çamaşır makinesi ile şofben gibi yaşamımızı eşyaların önemli fonksiyonel parçaları kauçuktan olmuşlardır. Otoyol ve viyadüklerde kullanılan elastomer yataklar, genleşme contaları, içme suyu borularında sızdırmazlık contaları, plastik ve alüminyum doğramaların profil ve contaları kauçuğun diğer sektörlerdeki uygulamalarına örnek olarak verilebilir. Bunların dışında konveyör bant imalatı, ayakkabı üretiminde ökçe-pençe ve taban imalatı, gıda, sağlık ve elektronik sanayindeki uygulamalar, kauçuğun her sektör için vazgeçilmez ürünler olduğunu göstermektedir.
Adres
ANADOLU SANAYİ SİTESİ ELMADALI SK.NO: 26 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Kauçuk Hamuru Ve Kauçuk Karışımı
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Kauçuk Hamuru Ve Kauçuk Karışımı

Bu firmanin profili toplamda 967 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 13
  • Toplam : 967
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.