AYBEY CONTA OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
1988 yılında Karatay Sanayinde küçük bir atölyede başlayan bu üretim macerası, Geçen her yıl içinde kendini sürekli yenileyen, insana yatırıma, kalitenin sürekliliğine önem veren ve ürün yelpazesini geniş bir alana yayan AYBEY CONTA ağır ticari araçlar için Motor ve Kompresör Contalarını GROWER markası ile üretimini devam ettirmektedir. Ürettiği her ürünün gerisinde güçlü markasıyla sektöründe yer alan GROWER ,ileri teknoloji üretim araçları ve geniş makine parkuru ile Kaliteden ve yüksek verimliliğinden ödün vermeden daima yaratıcı ve yenilikçi düşünceler doğrultusunda ,sektör standartlarının yükselmesine katkıda bulunarak, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayan tüm dünyanın tanıdığı güvenilir bir marka olmayı hedeflemiştir.
Adres
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1.SK.NO: 7 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Conta, Balata
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Conta, Balata

Bu firmanin profili toplamda 1284 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 8
  • Son 30 Gün : 41
  • Toplam : 1284
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.