KÖYLÜ LASTİKLERİ İMALAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
"El arabası tekeri üretiminde Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yer alan KÖYLÜ LASTİKLERİ İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti. 1968 yılında Konya Meram Sanayii'nde faaliyete geçmiş olup, üretimine Lastik ayakkabı yapımıyla başlamıştır. .....'de Mehmet Kazancı tarafından devralınan firma daha sonraları el arabası tekeri ve çeşitlerinin üretimine, yoğun talep nedeniyle ağırlık vermiştir. Zamanla artan üretim kapasitesini daha iyi karşılayacak Konya Büsan Organize Sanayi Bölgesi'nde 3000 m2'si kapalı, 1000 m2'si açık olmak üzere toplam 4000 m2'lik yeni tesisine 2006 yılında taşınmıştır. Yurtdışına da dönem dönem mal ihraç eden firma, yurtiçi ihtiyaçları daha öncelikli karşılamaktadır. Firmamızın en önemli hedefi değerli müşterilerine yüksek kaliteli ürünlerini, en uygun fiyatlarla sunmaktır. Bunun için sürekli yenilikleri takip etmekte ve bünyesinde uygulamaktadır. Yıllardır süregelen tecrübesiyle; genç ve dinamik kardosuyla, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla firmamız bundan sonrada ülkeye ve değerli müşterilerine hizmet vermeyi amaçlamaktadır. "
Adres
BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ KOSGEB CAD.4.SK NO: 13-15 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Lastik Ayakkabı
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Lastik Ayakkabı

Bu firmanin profili toplamda 1173 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 8
  • Son 30 Gün : 29
  • Toplam : 1173
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.