DEVELİ KAUÇUK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Üretime Lastik Ayakkabı imalatıyla başlayan Develi Lastik Fabrikası 1956 yılında Mustafa Ertekin tarafından kurulmuştur.1963 yılında dolgu teker imalatına geçerek inşaat ve tarım sektörünün ihtiyaçlarını karşılamaya yönelmiştir.Zamanın getirdiği şartlara göre hareket edilerek Lastik ayakkabı üretimi bırakılıp 80'li yılların başında Bisiklet,Motosiklet,Taksi, Kamyon, Tır, Tozluk imalatlarına başlanmıştır. Daha sonraki yıllarda ürün konvoyuna ticari araç iç paspaslarıda eklenerek kauçuk ürünlerindeki ihtiyaçlara cevap vermeye çalışılmıştır.1993 yılında şirketleşerek Develi Kauçuk San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanını almıştır.Özellikle sanayide kullanılabilecek teker taleplerine cevap vererek üretim kapasitesi ve ürün çeşidine ulaşmıştır. 2000'li yıllarda da büyümeye devam eden şirketimiz forklift ,ağır yük,sanayi dolgu tekerleri ,ticari araç iç paspas ve tozlukları;Ayrıca isteğe göre kauçuk ürünleri üretmeye devam etmektedir...
Adres
KONYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ T.ZİYAEDDİN CAD.4.SOK.NO: 9 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Lastik Ayakkabı,Dolma Teker,Tozluk,Paspas
  • » CONTA, OTO TOZLUĞU
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Lastik Ayakkabı,Dolma Teker,Tozluk,Paspas

  • CONTA, OTO TOZLUĞU

    CONTA, OTO TOZLUĞU
Bu firmanin profili toplamda 1159 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 20
  • Toplam : 1159
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.